پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۴۸۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲
رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان از ناکافی بودن کاهش ۳ درصدی قیمت خودرو خبر داد و گفت: نمایندگان کمیسیون صنایع با مستندات خود موضوع قیمت خودرو را تا رسیدن به نتایج مناسب و کاهش قیمت ها پیگیری خواهد کرد.

به گزارش بنا به نقل از تسنیم، علی علیلو با تشکر از شورای رقابت و خودروسازان در کاهش 3 درصدی قیمت خودرو، گفت: نمایندگان مجلس در روند جلسات متعدد با خودروسازان و شورای رقابت بر افزایش غیر منطقی قیمت خودرو تأکید دارند.

او با اشاره به اینکه کاهش 3 درصدی قیمت خودرو کافی نبوده و شورای رقابت و خودروسازان باید تصمیم مناسبی را برای کاهش منطقی قیمت خودرو اتخاذ کنند، گفت: به دلیل عدم همکاری خودروسازان و شورای رقابت با کمیته مشترک بازنگری قیمت خودرو که متشکل از نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس و برخی از اعضای شورای رقابت بود این کمیته به کار مشترک خود پایان داد و به صورت مجزا به بررسی قیمت خودرو خواهد پرداخت.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان گفت: نمایندگان کمیسیون صنایع با مستندات خود موضوع قیمت خودرو را تا رسیدن به نتایج مناسب و کاهش قیمت ها پیگیری خواهند کرد./پایان پیام

برچسب ها: خودرو ، قیمت
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حقیقی
|
United States
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
0
0
درود بر شما مجلسی ها اگه از همین الان جلوی این بی ملاحظه گی ها توسط خودرو سازان گرفته نشود سایر صنایع نیز همین کار را می کنند یعنی اول 30 درصد افزایش قیمت بعد 3 درصد کاهش و باعث سیاه نمایی می شود مثل لبنیات و ...
نام:
ایمیل:
* نظر: