پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۶۴۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
یکی از مقامات نیروی دریایی اندونزی گفت: چندین قربانی سانحه هواییِ هواپیمای مسافربری شرکت ایرآسیا در منطقه جستجوی این هواپیما مشاهده شده‌اند

به گزارش بنا به نقل از ایسنا، همچنین اشیائی که به بخش‌هایی از لاشه هواپیمای پرواز QZ8501 شباهت دارد در همین منطقه رویت شده‌ است.

یکی از مقامات نیروی هوایی اندونزی به رسانه‌های محلی این کشور گفت: تصاویر مشاهده شده از محل حادثه حاکی از معلق بودن یک انسان روی امواج بود که پس از بررسی بیشتر این اطمینان حاصل شد که جسد انسان است.

مقامات نیروی دریایی اندونزی با این وجود اظهار داشتند: نیروهای جستجوگر در حال بررسی‌های بیشتر هستند تا مطمئن شوند آنچه مشاهده شده متعلق به جسد قربانیان این حادثه یا نجات یافتگان آن است.

به گفته مقامات اندونزی، این موضوع پس از آن مطرح شد که چند شیء مشابه با درهای هواپیما و یک شیء جعبه‌ای شکل در 10 کیلومتری محل ناپدید شدن هواپیما دیده شد.

به گزارش آرتی، مقامات اندونزی نگران هستند که در صورت تداوم وضعیت نامناسب جوی و پیش از حضور نیروهای جستجوگر در محل، امواج دریا شواهد موجود از لاشه و قربانیان هواپیما را جابه‌جا و از دید خارج کند./پایان پیام

برچسب ها: ایرآسیا ، هواپیما ، نشانه
نام:
ایمیل:
* نظر: