۰۳:۱۳ :: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
ثبت نام رایگان ۸.۵ میلیون فاقد بیمه

ثبت نام رایگان ۸.۵ میلیون فاقد بیمه

سخنگوی سازمان بیمه سلامت ضمن اعلام آخرین وضعیت بیمه همگانی ایرانیان ، از ثبت نام ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ایرانی فاقد بیمه در طرح بیمه رایگان همگانی خبر داد.
مرکز پژوهش‌ها اعلام کرد:
انتقال آب خزر به مرکز ممکن نیست

مرکز پژوهش‌ها اعلام کرد: انتقال آب خزر به مرکز ممکن نیست

مرکز پژوهش‌های مجلس، زیان ده بودن طر ح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی، احتمال خروج صنایع و چالش‌های زیس...
2 هزار میلیاردتومان برای اشتغال دوباره مقرری بگیران بیمه بیکاری
ربیعی خبر داد؛

2 هزار میلیاردتومان برای اشتغال دوباره مقرری بگیران بیمه بیکاری

وزیر کار با اعلام گفتگو با وزارت اقتصاد درباره رفع مشکلات سهام عدالت گفت: 2 هزار میلیاردتومان برای اشتغا...
جزئیات 4 سیاست جدید بازار کار/ گشایش‌ خطوط ویژه برای اشتغال
معاون ربیعی اعلام کرد:

جزئیات 4 سیاست جدید بازار کار/ گشایش‌ خطوط ویژه برای اشتغال

معاون وزیر کار سیاست‌گذاری، تقویت نظام اطلاعات، ساماندهی اشتغال اتباع خارجی و اعزام نیروی کار به خارج را 4...
زنان خانه دار با پرداخت حق بیمه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند

زنان خانه دار با پرداخت حق بیمه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند

مشاور امور زنان سازمان تأمین اجتماعی در خصوص وضعیت بیمه زنان خانه دار گفت: زنان خانه دار با احراز شرا...
محققان علوم پزشکی با شناسایی دو ترکیب شیمیایی جدید گامی بلند به سوی تولید قرص‌های لاغری با اثرگذاری طولانی مدت برداشته‌اند که می‌تواند آرزوی داشتن اندام مناسب را برای افراد چاق برآورده کند.
معاون سازمان جهادکشاورزی مازندران گفت: این سازمان متعهد به ذخیره سازی بیش از 41 هزار تن مرکبات برای شب عید است.
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به ثبت یک میلیون و 200 هزار درخواست صدور کارت هوشمند ملی گفت: تا کنون حدود یک میلیون کارت هوشمند ملی صادر شده است و از ابتدای سال جاری نیز در 700 نقطه از کشور این درخواست‌ها به ثبت می‌رسد.
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:کارت‌های پایان خدمت قدیمی تا پایان امسال معتبر است و پس از آن هیچ گونه خدماتی به دارندگان کارت‌های قدیمی داده نخواهد شد.
سخنگوی سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:
سخنگوی سازمان بیمه سلامت ایران از پذیرش کارت‌های ملی به جای دفترچه‌های بیمه در بیمارستان ها برای بستری بیماران به صورت آزمایشی در 4 استان خبر داد و گفت: تهران، اصفهان، فارس و مازندران از جمله استان‌های هستند که در یکی از بیمارستان‌هایشان این طرح اجرا می‌شود.
رییس اتحادیه خشکبار و آجیل‌فروشان تهران گفت: آجیل شب یلدا در عمده فروشی‌ها از کیلویی 22 هزار تومان شروع می‌شود و تا 52 هزار تومان عرضه می‌شود که در خرده فروشی‌ها حدود 20 درصد به این قیمت‌ها افزوده می‌شود.
عمل جراحی تغییر تن صدای انسان از حالت زنانه به مردانه (تیروپلاستی نوع سه) با موفقیت در بیمارستان قائم (عج) از مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد.
معاون حقوقی وامورمجلس سازمان تامین اجتماعی از برنامه ریزی حمایتی و تلاش برای تامین مسکن بازنشستگان فاقد مسکن زیر پوشش این سازمان خبر داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران با اشاره به اینکه 15 میلیارد ریال ( 1.5 میلیارد تومان) برای جمع آوری، حمل، دفع و پردازش زباله های شهر تهران هزینه می شود، گفت که مشارکت شهروندان موجب کاهش 30 درصدی این هزینه ها خواهد شد.
تلفات رانندگي در سر صحنه از تعداد 4009 نفر در شش ماه نخست پارسال به 3749 نفر در نيمه اول امسال رسيد كه كاهش 6.5 درصدي را نشان مي‌دهد.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی با بیان اینکه حوزه اقتصادی تأمین‌اجتماعی یکی از بخش‌های تخصصی این سازمان است که وظیفه حفظ و ارتقای ارزش سرمایه‌های آن را بر عهده دارد، اظهار کرد: ارزش دارایی‌های سرمایه‌ای و انتفاعی تأمین‌اجتماعی به حدود 60 هزار میلیارد تومان می‌رسد.
مدیر دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران از مشاهده یک یوزپلنگ ایرانی پس از حدود 40 سال در پارک ملی گلستان خبر داد.
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از افزایش حقوق سربازان در سال آینده خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در اواسط هفته جاری در تهران، گفت: به سبب ورود سامانه بارشی جدید، فردا در مرزهای ایران و عراق شاهد بارش قابل ملاحظه باران خواهیم بود.
مراسم آغاز هفته پژوهش صبح امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم در هنرستان دخترانه آزادی در منطقه ۷ تهران برگزار شد.
عنوان شاخص
بیشترین
کمترین
Updated in: ۱۱:۲۷